Sobota, 2018-01-20  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

    73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

    Jutro, 1 sierpnia, punktualnie o godzinie 17.00 w całej Polsce zawyją syreny. Uczcimy w ten sposób 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – najbardziej tragicznego w skutkach zrywu niepodległościowego nowożytnej historii Polski. &nb..... Czytaj więcej...

W nowym budynku poradni trwają już prace wykończeniowe

2017-06-14
Na terenie szpitala w Szamotułach trwa budowa nowego budynku poradni. Wartą 4,7 mln zł inwestycję finansuje Powiat Szamotulski. Obiekt jest już stanie deweloperskim, rozpoczęło się wykończanie pomieszczeń. W przyziemiu powstającego budynku znajdą się centralna sterylizatornia oraz serwerownia. Na kolejnych dwóch kondygnacjach działać będą szpitalne poradnie. Ostatnie piętro pozostanie w stanie surowym i będzie zaadaptowane na potrzeby rozwojowe szpitala.

Szpitalna administracja ogłosiła przetarg na wyposażenie centralnej sterylizatorni, gdzie na co dzień prowadzona jest sterylizacja i dezynfekcja materiałów i narzędzi chirurgicznych. Na ten cel szpital pozyskał 1 milion złotych częściowo umarzalnej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Funduszowi będzie musiał oddać zaledwie 60% tej sumy.

źródło:www.powiat-szamotuly.pl

KOMENTARZE(1)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Praca 2017-09-14 19:08:17

Kwaśniewicz to jedyny samorządowiec,który pracuje.Reszta to pozoranci terenowi.

Strona 1 z 1 1
Odwiedziny: 2 930 322  ,