Sobota, 2018-01-20  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

    73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

    Jutro, 1 sierpnia, punktualnie o godzinie 17.00 w całej Polsce zawyją syreny. Uczcimy w ten sposób 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – najbardziej tragicznego w skutkach zrywu niepodległościowego nowożytnej historii Polski. &nb..... Czytaj więcej...

Turniej szachowy w Sękowie

2017-07-10
Odkurzacz, blender czy czajnik bezprzewodowy – takie nagrody zasponsorowane przez Amica mogą wygrać miłośnicy królewskiej gry, którzy zagrają 15 lipca w Sękowie. Uczniowski Klub Sportowy GCK Szach Sękowo wraz z gronem organizatorów Dni Sękowa zaprasza do udziału w kolejnym Turnieju w Przedszkolu.
 
Zawody rozegrane zostaną już w najbliższą sobotę. Zawodnicy grać będą w dwóch grupach wiekowych – do lat 10 i powyżej. Ponadto w starszej grupie prowadzona będzie osobna klasyfikacja do lat 16. W każdej z nich pierwsze trójki uhonorowane zostaną medalami, a nagrody otrzymają zwycięzcy, a także najlepsi zawodnicy z powiatu szamotulskiego.
 
Zapisy do grupy turniejowej do lat 10 pod adresem mailowym asia4_4@o2.pl. Zapisy pozostałych pod adresem garbarek@op.pl. Regulamin turnieju na stronie www.szach.sekowo.info.
 
Zapraszamy!

KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 2 930 330  ,