Piątek, 2018-04-20  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Cztery sceniczne gwiazdy i wiele innych atrakcji zaplanował Szamotulski Ośrodek Kultury na tegoroczne Dni Szamotuł. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca. Znana od kilku lat dwudniowa formuła Święta Miasta w tym roku zmienia nam się na t..... Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku [FOTO]

2017-04-25
30 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Mieście Obrzycko już po raz piąty odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej, zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego, panie Alicję Kaczmarek i Barbarę Michalak oraz nauczycielkę muzyki, panią Honoratę Pociecha. Patronat honorowy nad jego przebiegiem objął Starosta Szamotulski, Pan Józef Kwaśniewicz. Impreza sponsorowana była również przez wydawnictwa: OXFORD UNIVERSITY PRESS i MACMILLAN. Organizację konkursu wsparli właściciele firm Office Partner i Matmich-BUS.
 
Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum. 14 uczniów z 8 szkół podstawowych oraz 10 uczestników z 6 gimnazjów z całego powiatu  zaprezentowało swoje umiejętności językowe oraz walory wokalne. Wokalistów oceniali jurorzy wyłonieni spośród przybyłych nauczycieli języka angielskiego i muzyki. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bogaty warsztat zdolności wokalnych i językowych. Po burzliwych dyskusjach jurorzy wyłonili laureatów.

W kategorii szkoły podstawowe:
I miejsce: Julianna Sroka-Kierończyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Szamotułach
II miejsce: Maksymilian Szczepański – Szkoła Podstawowa w Obrzycku
III miejsce: Nicole Maryś – Szkoła Podstawowa w Otorowie
Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Nowicka ze Szkoły Podstawowej w Ostrorogu
 
W kategorii szkoły gimnazjalne:
I miejsce: Katarzyna Zaraś – Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach
II miejsce: Joanna Szablewska – Wronki
III miejsce: Weronika Albig – Gimnazjum w Obrzycku
Wyróżnienie otrzymała Oliwia Margazyn z Gimnazjum w Ostrorogu

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Obrzycku

KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 2 967 348  ,